Activiteitenkalender 2018

JANUARI

 

Di 16 jan Algemene vergadering – DIBO

Karel Doormanstraat 15 Emmen

13.30-15.30 uur

 

Do 18 jan Verkeersvoorlichting – `t Schienvat

Heidebloemstraat 4 Erica

20.00-22.00 uur; Jan

 

MAART

 

Ma 19 mrt Theorieles dode hoek – OBS De Dordtse Til  Walevest 10 Nieuw Dordrecht  29 leerlingen; Jan Huizenga

Vr 23 mrt Praktijkles Nijland

 

Di 20 mrt Algemene vergadering – DIBO  Karel Doormanstraat 15 Emmen 13.30-15.30 uur

 

Di 20 mrt Regio overleg – Gemeentehuis  Vreding 5 Emmen 19.30-21.45 uur; inloop 19.00 uur

 

Wo 21 mrt Opfriscursus – DIBO Theorie; Karin Pasjes komt kennis maken

 

Vr 23 mrt Opfriscursus – DIBO Ogen- en reactietester; Wim-Eric

 

Ma 26 mrt Fietsenkeuringen – Emmermeer: Harm-Fokke-Harmen   Montessorischool; 28 fietsen  A.L. Lesturgeonstraat 3 Emmen

OBS Emmermeer; 13 fietsen  Middenhaag 4 Emmen  

Sint Fransschool; 19 fietsen

Harm Tiesingstraat 2 Emmen

 

Di 27 mrt Fietsenkeuringen – De Rietlanden/Delftlanden: Harm-Roelof-Rudy-Fokke

Het Anker; 13 fietsen Distelvink 107 Emmen

Het Anker Locatie De IJsvogel; 13 fietsen   Zwaluwenveld 102 Emmen

De Diedeldoorn; 15 fietsen   Boskraai 76 Emmen

OBS De Lisdodde; 59 fietsen   Eidereend 20 Emmen

OBS De Vlonder  Giervalk 20 Emmen

De IJsvogel; 14 fietsen    Zwaluwenveld 102 Emmen

CB Het Talent; 10 fietsen   Zandzoom 19 Emmen

OBS Delftlanden; 13 fietsen  Zandzoom 19 Emmen

OBS Hesselanden; 10 fietsen   Wilhelmsweg 85a Emmen

 

 

Wo 28 mrt Fietsenkeuringen – Bargeres: Harm-Berend-Harmen

Het Palet; 80 fietsen; 9.00 uur   Geuzingerbrink 70 Emmen

De Barg; 7 fietsen   Mantingerbrink 203 Emmen

Kardinaal Alfrinkschool; 38 fietsen   Geuzingerbrink 74 Emmen

OBS De Brink; 15 fietsen Rolderbrink 128-130 Emmen

 

APRIL

 

Wo 4 apr Fietsenkeuringen – Angelslo/Barger Oosterveld: Harm-Harmen

OBS `t Twiespan; 15 fietsen  Vredenveld 78 Emmen

OBS Angelslo; 41 fietsen   Smedingeslag 1 Emmen

OBS Op `t Veld; 10 fietsen  Barnar 5a Emmen

Sint Gerardusschool; 30 fietsen  Splitting 145 Emmen

 

Vr 6 apr Theorieles dode hoek – De Banier  De Blokken 16 Zwartemeer   8.30 uur; 53 leerlingen (2 groepen); Deanne

Praktijkles DIBO: vrijdag 13 april

 

Ma 9 apr Fietsenkeuringen – Emmerhout/Emmen Centrum: Harm-Fokke

Kristalla  Houtweg 402 Emmen

OBS De Kubus; 8.30 uur; 51 fietsen  Houtweg 403 Emmen

OBS `t Eenspan; 37 fietsen  Oosterstraat 58 Emmen

OBS Meester Vegter; 23 fietsen  Bargermeerweg 113 Emmen   Groen van Prinstererschool; 28 fietsen   Dokter H. Blinkstraat 5 Emmen

 

Di 10 apr Fietsenkeuringen – Nieuw Amsterdam/Zandpol: Harm-Berend-Roelof-Rudy

CBS De Bron; 8.15 uur; 60 fietsen   Ganzenroer 2 Nieuw Amsterdam

OBS De Bascule; 102 fietsen  Sportlaan 85 Nieuw Amsterdam

CB De Zwaluw; 12 fietsen   Zandpolstraat 9 Zandpol

 

Wo 11 apr Fietsenkeuringen Zwartemeer: Harm-Berend-Harmen

De Banier   De Blokken 16 Zwartemeer; groepen 6, 7 en 8

CBS De Praom   De Zwaai 2 Zwartemeer; 7 fietsen

OBS `t Swarte Meer; 22 fietsen   De Blokken 22 Zwartemeer

 

Do 12 apr Fietsenkeuringen – Barger-Compascuum/Nieuw Dordrecht/Weiteveen/Erica   Cris-Roelof-Rudy

KBS Sint Theresia; 11 fietsen   Postweg 131 Barger-Compascuum

OBS De Dordtse Til; 13 fietsen   Walevest 10 Nieuw Dordrecht

Sint Franciscusschool; 30 fietsen   Zuidersloot 61 Weiteveen

OBS De Anbrenge; 36 fietsen   Semsstraat 2 Erica

De Brummelbos    Omhaal 33 Erica

CBS Willem Alexander; 17 fietsen   Verlengde Vaart NZ 37 Erica

 

Ma 16 apr Fietsenkeuringen – Klazienaveen: Cris-Harm-Fokke

CB De Kap; 28 fietsen    De Kap 14 Klazienaveen

CB De Brug; 31 fietsen   Derksweg 264 Klazienaveen

OBS De Viersprong; 21 fietsen   Derksweg 22 Klazienaveen

Sint Henricusschool; 32 fietsen   Jonkheer M.W.C. de Jongestraat 26 Klazienaveen

Pastoor Middelkoopschool; 15 fietsen   Meridiaan 154 Klazienaveen

OBS De Planeet; 10 fietsen   Horizon 76 Klazienaveen

OBS De Spil; 24 fietsen   Voeghoutenstraat 23 Klazienaveen

 

Di 24 apr PVE – Nieuw Amsterdam: Harm-Berend-Roelof-Rudy-Harmen-Fokke-Deanne

 

Do 26 apr PVE – Coevorden: Harm-Berend-Roelof-Rudy-Deanne

 

MEI

 

Ma 14 mei DLV – Hoogeveen

 

Di 15 mei PVE – Emmen: Harm-Berend-Roelof-Rudy-Fokke-Deanne   Qbuzz, Eerste Bokslootweg 1 Emmen

 

Do 17 mei PVE – Klazienaveen: Harm-Berend-Roelof-Rudy-Fokke-Deanne   Sint Henricusschool, Jonkheer M.W.C. de Jongestraat 26 Klazienaveen

 

Wo 23 mei Theorieles dode hoek – CBS De Bron   Ganzenroer 2 Nieuw Amsterdam  70 leerlingen (2 groepen); Deanne

 

Do 24 mei Van 8 naar 1 – OBS De Dordtse Til   Walevest 10 Nieuw Dordrecht  Jan Huizenga

 

Di 29 mei PVE – Sleen: Harm-Berend-Roelof-Rudy-Harmen-Deanne

 

Do 31 mei PVE – Emmen: Harm-Berend-Roelof-Rudy-Harmen-Fokke-Deanne   Qbuzz, Eerste Bokslootweg 1 Emmen

 

JUNI

 

Do 7 juni Verkeersmarkt – Esdal College Boermarkeweg  Angelsloërdijk 13c Emmen  Alcoholparcours, eventueel reactietester

 

Di 12 juni Theorieles dode hoek – De Hoeksteen   Hoofdkanaal OZ 86 Emmer-Compascuum  8.30 uur; 2 groepen; Deanne

 

JULI

 

Ma 9 juli Verkeersmarkt – Esdal College Klazienaveen   Van Echtenstraat 22 Klazienaveen   9.15-14.30 uur Reactie- en ogentester; Cris

 

Do 12 juli Verkeersmarkt – OPDC   Angelsloërdijk 13a Emmen  Reactie- en ogentester, eventueel alcoholparcours

 

 

 

 

OKTOBER

 

Wo 17 okt Opfriscursus – KBO afdeling Erica    Parochiezaal RK Kerk, Kerkweg 122 Erica  13.30-15.30 uur; Jan Huizenga